KONST / Litografier / Litografi 14943332
nr 1494 3332
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Litografi, "Instängda Zebror". Signerad, numrerad 129/275, daterad -88. Bildmått: 11x16 cm, yttermått inklusive ram: 28x36 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:41:28
100 kr
200 kr
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl